Euro 2020 Meccsek

Érdekes, hogy az ő csapata is el tudott bukni egy meccset, úgy hogy Leonard 40 pont fölött dobott 80% feletti TS%-kal, csakúgy, mint Lillardé. Viszont Leonard még egyszer képes volt ilyen teljesítményt lehozni a hatodik meccsen, ezzel pedig életben tartotta csapatát Doncicék ellen, ráadásul idegenben, hogy aztán a Clippers hét meccsen behúzza a párharcot. Sajnos Leonard a Jazz elleni párharc negyedik meccsén térdsérülést szenvedett, de csapata nélküle is bejutott a nyugati döntőbe, ahol a Suns lesz az ellenfele. Kawhi Leonard (Clippers) Fotó: Getty Images A Brooklyn Nets játékosai már három meccset is hoztak a listára, a Boston elleni párharcban Harden nek és Durant nek is volt egy-egy olyan dobó estéje, ami befért a top 25-be. A Celtics sima legyőzése (4-1) után a Nets a legnagyobb bajnokesélyesnek tűnt, úgy nézett ki, hogy a szezon közben összeálló Durant-Irving-Harden trió megállíthatatlan támadásban, erre azóta se érkezett cáfolat, de közben minden rossz megtörtént a Brooklynnal, ami előfordulhat.

Results

Sok mindenről lehetne beszélni az idei NBA rájátszás kapcsán. A nézők tömeges visszatéréséről, ami egyúttal visszahozta az igazi playoff hangulatot az arénákba, az esetleges korszak és generációváltásról, elsősorban a nyugati konferenciában, vagy a példátlan sérüléshullámról, ami azzal jár, hogy rengeteg sztár szereplése folyamatosan bizonytalan, ez pedig tovább növeli az amúgy is kaotikus képet a bajnoki esélyekkel kapcsolatban. Azonban a hihetetlen egyéni teljesítmények miatt is emlékezetes marad ez a rájátszás, mivel a jelenkor legjobbjai az elmúlt hetekben sorra termelik az "agyeldobós" meccseket. Olyan egyéni teljesítményeket láthatunk, amikor valaki rengeteg pontot dob, kimagasló hatékonysággal. A hatékonyság mérésére az erre talán legalkalmasabb úgynevezett advance statisztikát érdemes használni: a true shooting percentage -et (TS%). Ez a statisztika igyekszik pontosabb képet mutatni a hatékonyságról, mint az egyszerű mezőnyszázalék, ugyanis beleveszi a számításba, hogy a hárompontos többet ér, mint a kettes, valamint figyelembe veszi a büntetőzést is, a három dobáskategóriát pedig igyekszik súlyozni is.

Értesítési beállítások A böngésző blokkolta az értesítéseket

euro 2020 meccsek live euro 2020 meccsek youtube
  1. Bűnügyi Nyilvántartás Lekérdezés – Playfinque
  2. MLSZ Szövetség - EURO 2020 – Marad az Eb-logó
  3. Íme a Serie A legértékesebb játékosai
  4. Decemberi családi pótlék utalás usztusban
  5. GÖDÖLLŐ - Női ruha - Alkalmi és báli ruha - Boglárka Esküvői- és Táncruha Szalon
  6. Apple AirTag magyar árak és megjelenés - Apple Hírek
  7. Jofogás hu vegyes eladás

Azonban Porter jóval kevesebb pontot dobott, jóval kevesebb rádobással, sokkal kisebb nyomás alatt, ugyanis Lillard kétszer is hosszabbításra mentette a meccset, mindkétszer óriási hátrányból hozta vissza a csapatát az utolsó percekben, miközben 12 triplájával NBA playoff rekordot is döntött. Igaz csapata így is vesztett, mert gyakorlatilag senki nem tudta segíteni a csapattársak közül. Ez a vereség pedig döntőnek bizonyult, így a párharcot is a Denver nyerte, 4-2-re. A második legjobb idei ilyen meccs Devin Booker nevéhez fűződik, a Phoenix kettese a Lakers elleni a hatodik meccsen hozott egy 47 pontos meccset 90. 5 TS%-kal (15/22 mezőnyből, 8/10 triplából). Ez mindeni idők ötödik legjobb eredménye a már említett listán. A Phoenix pont Booker történelmi meccsén zárta le a párharcot, és ejtette ki a sérülésektől sújtott bajnoki címvédőt, azóta a Suns már a Denveren is továbblépett, méghozzá söpréssel, és bejutott főcsoport döntőben. Kawhi Leonard két meccset is hozott már ebben a rájátszásban, amivel felfért a listára, mindkettőt a Dallas elleni sorozatban, az első körben.

euro 2020 meccsek 2
A Milwaukee elleni első meccs első percében elvesztette a csapat James Hardent, annak combhajlító sérülése miatt. A támadójáték motorjának kiesése után a Nets kétszer is hatalmasat ment, és már 2-0-ra vezetett a párharcban, aztán azonban kiegyenlített a Bucks, sőt a negyedik meccsen Kyrie Irving is kidőlt miután egy kosara után Giannis Antetokounmpo lábára érkezett, és megsérült a bokája. Az ötödik meccsre ugyan visszatért James Harden, de láthatóan "féllábon" játszott, így a szoros párharcok során általában kulcsfontosságúnak számító ötödik meccsen elő kellett lépnie Kevin Durant nek, aki 49 pontot dobott (16/23 mezőnyből, 4/9 triplából, 13/16 büntetőből, 81, 6%-os TS%). Ennek az elképesztő teljesítménynek köszönhetően a Nets megfordította a meccset, miután a harmadik negyed közepén még 16 pontos hátrányban volt. Aztán a hatodik meccset megnyerte a Bucks, szóval ebben a párharcban hetedik meccs lesz. Mitől van most ennyi elképesztő egyéni teljesítmény? Azt nem igazán lehet megmondani, hogy miért pont ez a rájátszás hoz hét ilyen meccset, ami befér a top 25-be.